איך לבחור פינת אוכל

הן נמצאות בין המטבח לסלון. הן לרוב הדבר הראשון שתראו כשתיכנסו לבית. ושם המשפחה מתכנסת בכל שבוע כדי להיות ביחד. כך תבחרו את פינת האוכל האולטימטיבית.

הישיבה המשפחתית סביב שולחן האוכל היא הזדמנות עבור משפחות רבות להתאחד ולשמור על מפגש משפחתי מלא. שנים רבות הופכת הארוחה המשפחתית, והישיבה המשותפת, לאחד הרגעים המשפחתיים המשמעותיים בשבוע, בזמן שבמהלך השבוע רוב בני המשפחה עסוקים בחייהם. פינת אוכל אסתטית, מושכת ונוחה היא הבסיס לארוחה משפחתית מצויינת. לא רק שהיא מוסיפה רובד נוסף של יופי לבית, היא גם מושכת את בני המשפחה לשבת סביבה וליהנות מהארוחה המשפחתית בחברותא.

אך המגוון הרב של פינות האוכל הפך למבלבל במיוחד, ויש לבחור את פינת האוכל המושלמת עבור הבית שלכם. את פינות האוכל שתרצו לרכוש תמצאו בדרך כלל כשהן עשויות מעץ או זכוכית ולכל אחד מהן מאפיינים אחרים שהם גורם משפיע בהחלטה איזו פינת אוכל כדאי לקחת.

ראשית, מומלץ להתחשב בנתוני חלל החדר ובאופיו העיצובי. אם לדוגמא הרצפה עשויה מאריחי קרמיקה בהירים ויפים, מומלץ לשלב פינת אוכל העשויה מזכוכית שקופה, שלמעשה תחשוף בפניכם במהלך הארוחה קרמיקה בוהקת. חשוב ביותר לבדוק את איכות הרגליים של שולחן הזכוכית, שכן מדובר בפלטת זכוכית כבדה שיש להיות בטוחים שהיא עומדת על מעמד יציב ובטוח.

אם אתם מעוניינים בפינת אוכל העשויה מעץ מלא, שימו לב כי לצבעה של פינת האוכל. אם חלל החדר מעוטר בפריטים כהים,  נסו ליצור ניגודיות יפה על ידי בחירה של פינת אוכל בהירה. כמו כן, שימו לב לסוג העץ, למשקלו, ולבסיסו. חשוב לשלב את הצבע הכהה של פינת האוכל עם סביבה בהירה כדי ליצור ניגודיות יפה.

Leave a Reply

אנא המתן...

האם ברצונך לעבור לתשלום?

המשיכו לקנות
המשיכו לתשלום