ארונות בגדים – ריהוט דקורטיבי לכל דבר

עיצוב החללים הפנימי, הוא פרט המדבר על האנרגיה הכללית בבית, על האווירה ועל מה שהיה משדרת. אחרי שנכנסים אל הקרביים של הדירה או הבית ומדברים על החללים האינטימיים והאישיים במיוחד הלוא הם חדרי השינה שלנו, הרגישות והדיוק בעיצוב חשובים עוד יותר.

מעבר לנראות, טכניקת העיצוב ושילוב הארונות בתוך העיצוב הכללי של חדר השינה ייתן מענה הולם לסדר וארגון וכמובן תחושה של נראות נעימה לעין.

דקורציית הריהוט, נכנסה אל עולם חדרי השינה לפני שנים רבות, אך השינויים בעיצובים ובאדריכלות הפנים, רחוקים מלהישאר במקום. ההרמוניה בין העיצוב הדומיננטי ויחד עם זאת, מתן אמירה אישית ונפרדת לפריטים השונים, יצירת מראה מוזיאוני משהו מכל פריט הוא הדבר הגדול הבא בתחום ארונות הבגדים.

ארונות הזזה עם מראות פנימיות

אחד הסגנונות המועדפים בתחום הארונות, הוא סגנון הזזה, גם מבחינת הנוחות, גם מבחינת החיסכון במקום וגם מבחינת הנראות, אין כל ספק שהמראה האלגנטי של ארון ההזזה על פני ארון הדלתות הסטנדרטי, "צובע" את החדר בגוונים מעודנים הרבה יותר. ארונות מעוצבים בסגנון ארונות ההזזה, מעניקים למעצב ואפילו ללקוח עצמו מרחב עיצובי גדול יותר, מבחינת השימוש המיטבי בחלל הקיים גם ובמיוחד במקרים בהם מדובר על חללים קטנים במיוחד.

ארונות בגדים מעוצבים בסגנון ארונות ההזזה, מאפשרים גם עיצובים משתנים בחלקים השונים כתוצאה מהמבנה הייחודי שלהם, בשונה מהארונות הקלאסיים, היוצרים מראה מגושם משהו.

ארונות מעץ OUT ארונות פורמייקה לגמרי IN!

ארונות העץ, הולכים ונעלמים מהעולם, ועם האופנה והטרנד האחרון מגיעים ארונות הפורמייקה, ארונות בעיצובים משתנים, חומרים איכותיים וחזקים במיוחד ומראה קלאסי ויוקרתי ביותר. בתים, דירות ועסקים רבים, בוחרים לוותר על עיצוב העץ הארכאי ומעדיפים את הגימור האלגנטי הזה, היוצר מראה מרווח יותר ועמוס פחות על החלל. מאחר שהחדרים היום, הולכים ונעשים קטנים יותר והגודל בא לידי ביטוי בעיקר בחדרי השירות כמו המקלחות והמטבחים, וכמובן, חדר המשפחה,או כפי שאנו קוראים לו, הסלון,

חשוב מאוד ליצור מראה נקי, דווקא בחדר השינה כדי למנוע אשליה של חלל קטן וחשוך ממה שהוא באמת. ארונות מעוצבים, יהיו בגוונים בהירים יותר מבעבר: אפרפרים, חומים בהירים, וכיוצא באלה.

ארון קולבים – הפיכת הארון לארון תלייה

קשה מאוד להסתכל על המשפט הזה, מבלי לרצות לתלות את מי שכתב אותו, אבל מישהו פה חייב לומר את האמת, ולהניח את הבגדים מחוץ לארון: יש אנשים שפשוט לא מסתדרים עם קיפול בגדים. כאלה, שבכל ערב מסדרים את הארון ובכל פען מחדש קמים בבוקר והופכים אותו בשנית. ארונות התלייה והפיכת כל הארון לארון תלייה היא שיטת דקורציה שלא רבים מסכימים איתה אבל יכולה להועיל לרבים מאיתנו. ארון מעוצב ומאורגן אומנם מתחיל מהמראה החיצוני שלו, אך מראה התכולה שלו, חשובה לא פחות ומבדילה בין עיצוב למראית עין, לבין עיצוב מוקפד באמת.

אפשרויות העיצוב  כיום, הופכות את כל הארון על פיו ודלתותיו, היכולת לשדרג וליצור מראה יוקרתי בחדר, מושפעת פעמים רבות, דווקא מהארון השם בקדמת הבמה, את היכולת הארגונית בחדר.

Leave a Reply

אנא המתן...

האם ברצונך לעבור לתשלום?

המשיכו לקנות
המשיכו לתשלום