ארונות הזזה – כל היתרונות בארון אחד

במה הם עדיפים על ארונות ציר

כאשר אתם בוחנים רכישה של ארון חדש לחדר השינה או לכל חדר אחר בבית, עוד לפני שאתם בוחרים את העיצוב המתאים לכם, אתם רוצים ללמוד על ההבדלים המשמעותיים שבין ארונות הזזה ובין ארונות ציר רגילים. ארון הזזה הוא למעשה ארון המבוסס על דלתות בעלות מנגנון הזזה, המאפשר להניע אותן על גבי מסילה בתוך המרחב העצמי של הארון. ארון ציר לעומת זאת, הוא ארון שבו מותקנות דלתות המבוססות על מנגנון ציר המאפשר פתיחה של הדלתות החוצה אל תוך חלל החדר.

גמישות מרבית במיקום הארון בחדר

לכאורה, לא אמור להיות כל הבדל בין השניים למעט הפרט הטכני הקטן הזה, אלא שבפועל ארונות הזזה יכולים להיות במקרים רבים, בדיוק הפתרון לו אתם זקוקים כדי להשיג את העיצוב ואת רמת השימושיות בארון עצמו ובחדר השינה בכלל. בהתקנת ארון ציר, עליכם לקחת בחשבון לא רק את מידות הארון עצמו, אלא להוסיף בחלק הקדמי שלו עוד שטח פנוי נוסף שישמש לצורך פתיחת הדלתות, ועוד פיסת שטח שתאפשר תנועה בחדר כאשר הדלתות פתוחות.

חסכון במקום ושטח בחדר

במרבית חדרי השינה פשוט אי אפשר ליהנות מהלוקסוס הזה, ותמיד ישנה כוננית שרוצים להציב בדיוק באותו תא שטח, או שהמיטה צריכה להיות צמודה יותר לארון ולתפוס את אותו תא שטח. ארונות הזזה מאפשרים לכם למקום את הארון היכן שמתאים לכם, מבלי לקחת בחשבון שום פרמטר נוסף. כל עוד הארון עומד במקומו, וכל עוד יש לכם מרחב תנועה בחלקו הקדמי, הארון מתאים לכם.

מגוון רחב של עיצובים אפשריים וזמינים

אחרי שאמרנו את זה, ארון הזזה הוא גם פריט ריהוט מאוד אסתטי הפותח מגוון אפשרויות עיצוב שאינן זמינות בארונות ציר. כך למשל, תוכלו להזמין ארון הזזה שכל דלתותיו הן למעשה מראות ענקיות, מה שלא ניתן לעשות בארונות ציר לאור המשקל הרב של המראות והעומס המופעל על הצירים. ארונות המבוססים על מנגנוני הזזה מגיעים במגוון רחב של עיצובים, גדלים, גוונים, מרקמים ומידות, מהם תוכלו לבחור את המתאים לכם ביותר.

Leave a Reply

אנא המתן...

האם ברצונך לעבור לתשלום?

המשיכו לקנות
המשיכו לתשלום