דירה חדשה - תתחדשו

מצאתם את הדירה האידאלית עבורכם.

ארזתם את כל תכולת הבית, הזמנתם שירות הובלות דירה, ונכנסתם למשכנכם החדש.

השלב הבא והלא פחות מסובך לאחר המעבר הוא ריהוט הדירה- עומדת בפניכם בחירה מא קלה בין ספקי הסלונים, פינות האוכל, המזרונים...אבל מה עושים עם הארונות בחדרים?

ארונות לא קונים כל יום ומכיוון שמדובר על רהיט שתופס לא מעט מקום, יש לו השפעה לא קטנה על המראה ועל העיצוב של החדר שבו הוא נמצא. על מנת להתאים את הארון ולבחור את הסוג שיתאים במיוחד למקום שאליו הוא יועד, מומלץ לקחת בחשבון כמה פרמטרים נוספים מלבד הגודל שלו. כך למשל מומלץ לשקול האם ארון שמגיע עד התקרה יתאים לחדר או שעדיף לבחור בארון נמוך יותר. כדאי גם לבדוק איזו חומר גלם או חיפוי יתאימו יותר לחדר  הספציפי. גם לסוג המסילה שעליה מורכבות הדלות יש חשיבות וכדאי להכיר את הסוגים השונים שקיימים לפני שקונים. ארון מעוצב יכול להיות פסגת העיצוב או להשתלב לחלוטין עם הקיר, להשאיר את החלל כולו במראה נקי ומסודר ולהפוך להמשך הישיר של עיצוב החדר.

לפי הגודל

השיקול הראשון בעת בחירת הארון הוא כמובן לפי הגודל ולא רק לפי גודל הארון שמעוניינים לרכוש, אלא גם לפי גודל החדר שבו הוא יותקן. שילוב של ארון גדול מדיי בחדר ייצור מראה צפוף וארון קטן מדיי לא ינצל בצורה האופטימאלית את כל מקום האחסון שעומד לרשותכם. לכן, כדאי לבחור את הארון שיתאים בצורה אופטימאלית לצרכים שלכם ולגודל של החדר.

לפי העיצוב

כאמור, בגלל שמדובר על רהיט גדול שמושך הרבה תשומת לב, לבחירת העיצוב של הדלתות יש חשיבות רבה, מכיוון שזה ישפיע על מראה החדר. בעוד העיצוב החיצוני מתקבל בעיקר אודות לבחירת דלתות הזזה מעוצבות, העיצוב הפנימי של הארון נקבע על פי צורת החלוקה של המדפים שבו וכמות תאי האחסון. עיצוב זה ישפיע על רמת הנוחות שלכם בשימוש בארון.

סוג המסילות שהוא מגיע עימן

הדבר הכי חשוב שיש להקדיש לו תשומת לב בעת בחירת ארונות הזזה היא המסילה. מסילות משפיעות על נוחות פתיחת הדלתות ועל משך הזמן שהארון ישמש אתכם. מסילות איכותיות בעלות מנגנון בלימת תריקה יהפכו את הארון לשקט יותר וקל יותר לפתיחה ואם אתם מעוניינים בדלתות ארון חלקות ללא ידיות, חשוב לבחור מסילות שמאפשרות הזזה קלה עם נגיעה עדינה בדלת. בנוסף, כל המסילות מתחלקות לשני סוגים עיקריים, מסילות חיצוניות ומסילות פנימיות. עם מסילה חיצונית אפשר יהיה להבחין בשתי הדלתות בעוד שבמסילה הפנימית בעת סגירת הארון שתי הדלתות יצרו קו אחיד.

לפי רמת ההשתלבות של הארון בחלל החדר

נכון שהמטרה העיקרית של הארון היא להוות פתרון נוח לאחסון, אך יחד אם זאת אין להתעלם מכך שעליו להשתלב נכון בחדר. במידה ותבחרו בארון גדול שיהיה בו מספיק מקום לאחסון אך הוא יבלוט בצורה לא אסטטית בחדר, לא תוכלו ליהנות מכל הנוחות שהוא אמור לספק לכם בשימוש. שילוב נכון בין מבנה הפנימי הנוח לבין מראה חיצוני המשתלב בעיצוב החדר ואף משדרג אותו, הוא המצב שעליכם לשאוב אליו בעת בחירת הארון.

Leave a Reply

אנא המתן...

האם ברצונך לעבור לתשלום?

המשיכו לקנות
המשיכו לתשלום