היתרונות קמין מעוצב

אווירה ביתית וחמימה, מתחילה בראש ובראשונה בדיירי הבית, שהרי בית אינו יכול להיות בית אמיתי ללא האנשים החיים בו. השלב השני להענקת תחושת הביתיות הוא כמובן העיצוב. רבים מאתנו סבורים שעיצוב הבית ושדרוג או שינו העיצוב הביתי מאופיין כדרל חתכתים ארוכה, מפותלת ויקרה. חשוב מאוד להבין שההפך הגמור הוא הנכון.

אחד האלמנטים היותר אהובים בשנים האחרונות הן בבתי היוקרה והן בדירות הסטנדרטיות הוא הקמין או אם תרצו "האח", הקמינים מזכירים וגורמים לנו לתחושת נוסטלגיה וחמימות, שהרי בעבר אפשרויות החימום התבססו על שימוש בחומרי גלם מן הטבע, היכולת להכניס מעט מן הטבע מביאים לתחושת משפחתיות, בייחוד כאשר אנחנו מדברים על עיצוב חדר האוכל המשפחתי.

קמין בחדר אוכל לחורף

תארו לעצמכם ארוחה משפחתית, ארוחת ערב ביום חורף קר, התבשיל שרק זה עתה הוצא מהתנור מונח על השולחן ואווירה חמה ונעימה אופפת את החדר. מעבר לעיצוב הנעים והרך והתאורה הרכה שיוצר קמין עץ איכותי ומעוצב בחדר, היתרון היותר משמעותי שלו הוא אפקט החימום שלו. בשונה מכל אופציה אחרת לחימום החדר הקמינים המקצועיים והחדשים יותר אינם מייבשים או להיפך יוצרים לחות קיצונית בחדר. הטכנולוגיה המתקדמת של הקמינים המודרניים יוצרת תחושה של קלילות בשונה מהאוויר הדחוס שנוצר כתוצאה מחימום באמצעות מזגנים.

עיצוב קמין בהתאמה לסלון החדש – שדרוג עיצובי בשניות

הכנסה ותיבול הבית בכמה אלמנטים "נכונים" ומותאמים יביאו את העיצוב הקיים למקומות שמעולם לא דמיינתם שהוא יכול להיות בו. שילוב אלמנטים ופריטים מעוצבים, הוא הטרנד החדש בעולם עיצוב הבתים והדירות, היכולת לקחת מוצר קיים ולהפוך אותו על כל הפריטים שהוא מכיל לבעל נראות נעימה יותר, דורשת יצירתיות הרבה יותר מהדרישה לתקציבי עתק.

רציתם אווירה ביתית? קיבלתם!

כאמור, הקמין, אינו מיעד אך ורק לשימוש או הפעלה בחורף בלבד. בעונות הקיץ ובתקופות בהן הקמין עומד כבוי, האפיון העיצוב שמוענק לחדר האוכל ולבית עצמו יוצר את אותה תחושת ביתיות אחריה אנחנו מחפשים. שילוב העיצוב הביתי אל מול העיצוב המוזיאוני שרובנו אוהבים להתרשם ממנו

האם קמין הוא פתרון חסכוני בחשמל וכיצד ניתן לייעל אותו?

הקמינים המודרניים הם בין הפריטים היותר חסכוניים בתחום העיצוב ותחום מיזוג וחימום הבית. הטכנולוגיה ושיטת החימום של הקמין, מתבססת על טכנולוגיית השימוש באוויר הקיים כדי להפוך אותו לאוויר חם בהתאמה מבלי לנצל יותר מידי מהאנרגיה החשמלית כפי שעושים זאת פתרונות טכנולוגיים אחרים לחימום וקירור.

Leave a Reply

אנא המתן...

האם ברצונך לעבור לתשלום?

המשיכו לקנות
המשיכו לתשלום