המדריך לקניית פינת אוכל

1. מידות ומיקום - כשקונים פינת אוכל, יש למדוד תחילה את המיקום שבו היא אמורה להיות ממקומת. מומלץ לקחת מטר ולבדוק את האורך והרוחב, ולתכנן בדיוק באיזה אופן להציב את הפינה.
עם זאת, יש לקחת בחשבון את מידת השולחן לאחר ההרחבות, שלא יווצר מצב שאין די מקום לשולחן להפתח.

2. הרחבות מול שימוש יומיומי - יש לחשב כמה סועדים משתמשים בשולחן באופן יומיומי במצב סגור, וכמה במצב פתוח בעת אירוח. פינות אוכל גדולות מיועדות למשפחות שאוהבות לארח אורחים רבים לעיתים קרובות.

3. חשוב לדעת כי בשולחנות עם 4 רגליים, הכיסאות לא תופסים נפח ונכנסים עד הסוף (3 כיסאות מכל צד), ואילו בשולחן בעל רגל פנימית, הכיסאות בולטים בין 20-40 ס"מ החוצה מכל צד מכיוון ש"נתקעים" ברגל הפנימית.  לא מומלץ לבחור שולחן אוכל עם רגל פנימית במידה ואין מספיק מרחב בבית.
עצה: קיימת אפשרות לסדר את הכיסאות כשמציבים 2 כיסאות בכל צד, ו- 2 בראש השולחן ואז הבעיה של הרגל הפנימית נפתרת. הכל בהתאם לנוחיותכם.

4. סגנון - קיימים סגנונות שונים לפינות אוכל, החל מכפרי ועד למודרני. מומלץ להתאים את הפינה למראה הכללי של הבית ולקבוע סגנון אחיד לריהוט על מנת שהפינה תשתלב בצורה מושלמת. בנוסף, יש לשים דגש על נושא הצבע והגוון. כיום הצבעים הפופולריים הם טבעי, שמנת ולבן מכיוון שהם יוצרים אווירה נעימה וחמימה בבית ומאוד קל לשלב אותם עם יתר הריהוט, להבדיל מהצבעים הכהים בסגנון ונגה, שהם מאוד בולטים ומגבילים.

5. ולבסוף, לאחר שמדדתם את חלל הבית וגיבשתם דעה לגבי הסגנון המועדף עליכם, חשוב ביותר לבחור נכון את המקום ממנו אתם מעוניינים לרכוש את פינת האוכל שלכם. אנו מאמינים כי פינת אוכל הוא מוצר שצריך להחזיק לאורך שנים, ולכן עדיף לבחור במקום ותיק ומבוסס שקיבלתם עליו המלצות חיוביות. כשקונים מנגרייה ולא מחנות, מלבד חסיכת פערי התיווך, אתם יכולים ללוות את תהליך הייצור לאורך כל הדרך, וכך לוודא שאתם מקבלים את המוצר שרציתם. יש לשים דגש על נושא השירות - לוודא שהעסק שבחרתם נותן שירות אישי, אמין וחם, כדי שתוכלו להיות רגועים במידה וקיימת בעיה במוצר שלכם.

 

Leave a Reply

אנא המתן...

האם ברצונך לעבור לתשלום?

המשיכו לקנות
המשיכו לתשלום