הקשר בין תאורה, ריצוף וריהוט

עומדים לחדש ולרענן את סביבת המגורים או סביבת המשרד באמצעות רכישת פריטי ריהוט חדשים? מתכננים הליכי שיפוץ כאלו ואחרים למטרת שדרוג סביבת המגורים? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מורחב אודות הקשר בין תאורה, ריצוף וריהוט.

מספר מילים על עיצוב פנים הבית

עיצוב פנים לדירות ובתים מיושם בין היתר באמצעות תכנון פנים אדריכלי (בשלבי הבנייה או השיפוץ) ובאמצעות מגוון רחב של פריטי ריהוט, גופי תאורה וסוגי החיפויים השונים בהם אתם בוחרים. כיום, עומד לרשותכם היצע מרשים ומגוון בכל אחד מתחומים אלו (ריהוט, גופי תאורה וסוגי חיפויים), דבר המאפשר לכם ליצור שילוב הרמוני ביניהם. השילוב המושג בין פריטי הריהוט, גופי התאורה וסוגי החיפויים בהם בחרתם לצורך חיפוי משטחי ריצוף וקירות, הוא זה המעניק לשטח דירתכם את "האמירה העיצובית" המועדפת עליכם.

על מנת להגיע למראה העיצובי המועדף עליכם, ועל מנת ליהנות מסגנון עיצובי מרשים, מודרני ופונקציונאלי, חשוב להתייחס לבחירת גופי התאורה, פריטי הריהוט וסוגי החיפוי השונים, כמכלול אחיד ולא במסגרת רכישת פריטים בודדים. התייחסות זו תאפשר לכם לייצר שילוב הרמוני בין הפריטים השונים ואף לייצר את הניגודיות המתבקשת בחללים שונים בשטח הדירה. לצורך הדוגמא: ל-חלל אירוח מרכזי המשלב בתוכו ריצוף בעל גוון אפרפר, יותאמו פריטי ריהוט בגוונים כהים יותר וגופי תאורה רכים המאזנים ביניהם. כיום, בכל בית עסק המתמחה במכירת פריטי ריהוט, גופי תאורה או סוגי חיפויים לקירות ולמשטחי הריצוף, תוכלו ליהנות משירותי ייעוץ והכוונה בנוגע להתאמת הגוונים של כל אחד מהפריטים אותם אתם עומדים לרכוש.

הקשר בין תאורה, ריצוף וריהוט, נשזר בכל חלקי הדירה, כאשר לצד ההיבט העיצובי של הפריטים, אתם חייבים לתת את הדעת בכל הנוגע להיבט הפונקציונאלי בהתאם לאופי חלל המגורים אותו אתם מעצבים או מחדשים. לדוגמא: בחללים קטנים יחסית בשטח הדירה כגון: חדרי אמבט, חדרי ממ"ד, חדרי נוחיות וכדומה, ישנה חשיבות לרכישת גופי תאורה דומיננטיים המשתלבים אף הם בעיצוב הכללי של החדר. כיום, בכל אחד מהתחומים המשפיעים על עיצוב פנים הבית (ריהוט, גופי תאורה וסוגי חיפויים), תוכלו ליהנות מהיצע ענק של פריטים המאפשרים לכם להתאים את רכישת המוצר או הפריט בהתאם לסגנון העיצובי המועדף עליכם. גופי התאורה המודרניים לצורך העניין כוללים גופי תאורה תלויים, עומדים ונסתרים, המאפשרים לכם ליצור שילוב הרמוני ביניהם לבין התאורה הטבעית בשטח הדירה. זכרו- רק שילוב הרמוני (שלעיתים משלב בתוכו גם ניגודיות) בין פריטי הריהוט לגופי התאורה וסוגי החיפוי המותקנים בשטח דירתכם, יכולים להקנות לכם את המראה העיצובי המרשים עליו תמיד חלמתם.

Leave a Reply

אנא המתן...

האם ברצונך לעבור לתשלום?

המשיכו לקנות
המשיכו לתשלום