השפעת הריהוט על עיצוב הדירה


את מאמר זה אנו בוחרים להציג לכם על בסיס מקרה בוחן של דירה באזור המרכז (בעיר פתח תקווה) אשר עברה עיצוב פנים שכלל:

  • רכישת ריהוט מלא חדש
  • חיפוי רצפה (פרקט עץ מלא)
  • שבירת קיר והרחבת חדר השינה

מעצבים את דירת החלומות

בני זוג אשר רכשו דירה בעיר פתח תקווה, החליטו לעצב מחדש את הדירה טרם יכנסו להתגורר בה. לטובת הפרויקט, שכרו את שרותיו של מעצב פנים מאזור המרכז אשר את עבודותיו הקודמות מאוד אהבו. כבר בתחילת הפרויקט, קיבלו בני הזוג הדמיות לכיצד עתידה להראות הדירה ובמקביל לעבודות העיצוב הפנימיות, החלו בוחרים את הריהוט הדרוש. למעשה, בני הזוג "עשו" שיעורי בית וידעו אילו פריטי ריהוט בדיוק הם אוהבים ורוצים לרכוש. כעת, השאלה שעמדה על הפרק הייתה האם הריהוט אכן מתאים לאופי הדירה והאם יתאים לחלל הבית ואכן יהיה פונקציונאלי. בעזרת ההדמיות, התקבלה תמונה בהירה יותר וחלק מהריהוט השתנה. בני הזוג החלו במסע רכישות וכל פריט ריהוט הרגיש נכון יותר מקודמו.

משלימים את עיצוב הדירה

העיר פתח תקווה, הפכה לעיר מבקשת מאוד במיוחד עבור זוגות צעירים אשר עלויות המחייה והנדל"ן בערי המרכז הפכו גבוהות מאוד בשנים האחרונות. בד בבד עם עליית הביקוש, כך צמחו וקמו עסקים רבים המספקים את כל השרותים הדרושים. בני הזוג, חיפוש אחר חנות פרקטים בפתח תקווה אשר מחזיקה במלאי את סוג הפרקט המועדף עליהם וזה שמתאים לקו העיצובי החדש, העתיד להיות בדירה. ההחלטה הייתה להתקין את הפרקט בסיום עבודות השיפוץ אך לפני שהרהיטים מגיעים לדירה, זאת בכדי לאפשר למתקינים מרחב פעולה נכון ורחב ככל האפשר.

אילוצי זמן שונים, הביאו לכך שהדירה הייתה מוכנה, הקיר נשבר והפרקט הותקן ומה שהיה חסר היו הרהיטים. בני הזוג המתינו למשלוח הרהיטים ובזמן זה החליטו לבקר בדירה אשר עמדה ריקה. לאחר הביקור, תחושת אכזבה אפפה את הזוג, ובהרגשתם, הדירה הייתה בסך הכל מתחם עם קירות וחלונות. מעצב הפנים הפציר בהם להמתין ולא לתת לאכזבה להשתלט כי ברגע שיגיע הריהוט, הכל ישתנה. חלף יום ועוד יום ולבסוף הגיעו כל הרהיטים והגיע הזמן לעבור לדירה. בני הזוג הגיעו שוב לדירתם החדשה ובו ברגע בו נכנסו פתחו את הדלת, תחושת גאווה ואהבה למראה החדשה הציפה אותם. פתאום, שררה הרמוניה מושלמת בדירה ובני הזוג הרגישו "בבית".

לסיכום, אין ספק כי הריהוט הופך את הבית ל- בית. הקפידו לתכנן נכונה את עיצוב הדירה ורכשו את כל הפריטי הריהוט באופן מושכל ונכון. מעקב אחר שלבי עבודה ועיצוב נכונים, יוביל לדירה מושלמת עם ריהוט יפה, נכון ופונקציונאלי.

Leave a Reply

אנא המתן...

האם ברצונך לעבור לתשלום?

המשיכו לקנות
המשיכו לתשלום