התאמת מזנונים לחדרי שינה

המזנון הינו פריט ותיק ומוכר בבתים, המאפשר לאחסן אלמנטים מהותיים באופן נוח ונגיש. מזנונים שונים לאורך ההיסטוריה עובו מחומרי גלם מיוחדים והותאמו לרוח מזרונים נוחים ואיכותייםהתקופה ואילו כיום ניתן למצוא אותם לא רק בסלון, כי אם גם בחדר השינה הביתי, בהול ובמסדרון ועוד. עם התפשטותה של התפיסה הפוסט מודרנית אשר שברה גבולות וביקשה להגדיר מחדש את כל המוכר והידוע, ניכרות תופעות של גלישה בין החדרים השונים בבית.

עידן הפוסט מודרנה

לא בכדי אנו זוכים לראות פינות אוכל שגלשו לסלון ולחדר האורחים, חדרי הלבשה וארונות שזוכים ליחס מיוחד ואף רהיטים משלהם ואף חדרי שינה המהווים חדר טלוויזיה. מתוך הווי זה ניתן למצוא בחדר השינה מזנונים המותאמים אישית לצרכים הייחודיים של כל בית. המזנונים מוצעים במגוון עצום של אפשרויות וכיום אף ניתן להזמין עיצובים על פי בקשה. המזנונים המיועדים לחדרי השינה מותאמים לאופי של הרהיטים הקיימים בחדר.

ייחודיותם של מזנונים לחדר השינה

הייחודיות של מזנונים לחדרי שינה באה לידי ביטוי הן בגודל הייחודי שלהם והן בעיצובים המותאמים לסגנון הקיים בחדר השינה. ברוב הבתים חדרי השינה קטנים יותר מאשר הסלון ולכן גם המזנונים הינם קטנים יותר. המזנון צריך להתאים לזווית השכיבה של השוהים בחדר כך שבמידה ומונחת עליו טלוויזיה או מתוכנן להיתלות מעליו מסך LCD חשוב מראש להתאים מראש את המידות ולמדוד בדיוק אף בטרם היציאה מהבית.

בחירת מזנון

פרמטר חשוב ביותר בבחירת מזנונים לחדר השינה הינו השטח הפנימי המיועד לאחסון. מזנונים לחדר שינה הינם מזנונים הבנויים להיות מותאמים לשילוב אלמנטים לתצוגה ולשימוש. שלא כמו ארון סגור, ברוב המזנונים חשופים האלמנטים המוצגים לראווה ולכן חשוב לבחור היטב את המזנון  ולהתאים אותו לצרכי בני הבית.

יתרונות מזנון חדק השינה

יתרון משמעותי בבחירת מזנונים לחדר השינה הינו האפשרות "להתפרע" עם הצבעים והסגנון. בניגוד לחדר האורחים בו המזנון חשוף לעיני כל, החדר השינה ניתן לבחור מזנון בעל עיצוב חופשי יותר, גם אם הוא לא הולם בדיוק את העיצוב בשאר החדר.

בחירת מזרונים נוחים

מאחר וחדר השינה כיום משמש לצפייה בטלוויזיה, חשוב לדאוג, במקביל לבחירת מזנונים מותאמים לחדר השינה – להתאיםמזרונים נוחים המאפשרים צפייה בטלוויזיה תוך שימוש במזנון החדש. הצבת מזנון לצפייה בטלוויזיה מצריכה התאמה של כל שאר הרהיטים ולכן חשוב ביותר לבדוק כמה מזרונים נוחים במידה והמזרון הקיים אינו עונה על צרכי הדיירים.

Leave a Reply

אנא המתן...

האם ברצונך לעבור לתשלום?

המשיכו לקנות
המשיכו לתשלום