חידושים בתחום פינות האוכל וריהוט למשרדים

מדי שנה אנו עדים למגמות ולטרנדים חדשים בעולם עיצוב הבית והמשרד. גם בתחום פינות האוכל והריהוט למשרדים ניתן לגלות קולקציות חדשות ומרהיבות ביופיין ובייחודן. אם בעבר בחירת הריהוט למשרדים נחשבה למשימה פשוטה יחסית כיוון שההיצע לא היה רב הרי כיום יש מבחר עצום של סגנונות ועיצובים לכן מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי ויש לפנות לחברת אדריכלי פנים שמתמחה בעיצוב משרדים.

רהיטים לשיפור התדמית

עד לפני מספר שנים משרדים בארץ נראו יחסית דומה וכללו ריהוט משרדי פונקציונאלי כמו שולחנות עבודה וארונות אחסון מפורמייקה, כסאות מרופדים בגוון כהה ודלפק עץ בכניסה. בשנים האחרונות חלו שינויים רבים בתחום עיצוב המשרדים וכיום יש להתאים את פריטי הריהוט בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח והעובדים בעסק ולפי התדמית הרצויה. החידושים האחרונים בתחום מאפשרים לאדריכלי הפנים לשלב ריהוט משרדי המיוצר מחומרי גלם שונים שמעבירם מסר תדמיתי כלשהו, לדוגמה רהיטו משרדי המיוצר מעץ מלא ואיכותי כמו גושן שמשדרים יוקרה והצלחה או ריהוט משרדי מעוצב בסגנון מודרני ועכשווי ליצירת תדמית של עכשוויות ויצירתיות.

כאשר פונים לשירותי משרד אדריכלים הצוות המקצועי יאפיין את צרכי הלקוח כדי לתכנן בקפידה את סביבת העבודה, חדרי הישיבות, פינת ההמתנה ואת פינת האוכל. חשוב לדעת כי פינת האוכל במשרד המודרני מהווה חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכללי והיא משמשת לאירוח, לפגישות עבודה ולהחלפת רעיונות בין העובדים. בפינת האוכל מתקיימות פגישות אקראיות או יזומות בין העובדים ומפגשים אלה חשובים להצלחת הארגון ולשיתוף רעיונות ומיזמים. לכן, ניתן לראות בחברות הייטק ובחברות מובילות בכל ענפי המשק פינות אוכל מעוצבות ומרווחות עם כיסאות נוחים, תאורה נעימה ומרגיעה ורהיטים מעוצבים, לרוב בסגנון מודרני שתורמים לחשיבה יצירתית.

עיצוב שובה לב

החידושים האחרונים בתחום פינות האוכל והריהוט למשרדים קובעים כללים מנחים חדשים לאדריכלים ולמעצבי הפנים. כיום תכנון העיצוב נעשה לאחר אפיון צרכי הלקוח ותהליכי העבודה בארגון. יש לעצב סביבת עבודה המתאימה לעולם הממוחשב ויש לקחת בחשבון שיקולי כמו האם המשרד מציע שירות קבלת לקוחות או האם העובדים במשרד זקוקים לפינות רגיעה עם כורסאות מעוצבות ונוחות, האם העובדים נוהגים לאכול יחד בפינת אוכל משותפת, האם יש ליצור פינות מפגש בהן העובדים יכולים נוח מעט מהעבודה או לקיים פגישות עבודה באווירה נעימה וכו'.

משרד אדריכלים מתחשב בפרמטרים רבים בבואו לעצב את המשרד המודרני ולכן בוחרים בקפידה ריהוט חדש ונוח המתאים לסביבת עבודה עם מחשבים, סביבה נוחה ומרגיעה שמתאימה לשעות עבודה ארוכות ותורמת להפריה, למחשבה יצירתית ולשיתוף רעיונות בין העובדים.

Leave a Reply

אנא המתן...

האם ברצונך לעבור לתשלום?

המשיכו לקנות
המשיכו לתשלום