טיפים לבחירת ריהוט משרדי

לַמראֶה ולנוחות של המשרד שלכם, יש חשיבות עצומה. ראשית - הדרך בה הוא נראה מעידה גם עליכם, כאנשי מקצוע וכבעלי עסק. שנית - הנוחות היא שמאפשרת לכל עובד, וגם לכם, לעבוד בצורה נוחה ולממש את הפוטנציאל עד למקסימום. אז איך בוחרים ריהוט משרדי? בעזרת הטיפים הבאים:

שולחן המנהל והמזכירה צריכים להיות גדולים במיוחד

אמנם לא נעים לעשות הפרדה בין העובדים, אך במקרה הזה אין ברירה: תפקיד המזכירה ותפקיד המנהל דורשים הרבה מאוד מקום ומשטח עבודה רחב ונוח. עבורם, חשוב לרכוש שולחן עבודה רחב וגדול - כאשר דווקא את המזכירה כדאי 'לפנק' בשולחן הגדול ביותר.

שולחנות העובדים חייבים להותיר מרחב

לעומת שני בעלי התפקידים שהזכרנו קודם, העובד הממוצע לא חייב שולחן גדול במיוחד כדי להסתדר. מספיק שיהיה זה שולחן שיכול לאכלס את מסך המחשב ומשטח עבודה ראוי - וזה הכל. כמובן שהעניין משתנה על פי תפקידו של העובד, אך בגדול, אין צורך לבחור בשולחנות גדולים במיוחד לעובדים. כך תוכלו לנצל בצורה טובה יותר את חלל העבודה.

ריהוט משרדי איכותי הוא ריהוט מודולרי

בהמשך לעניין ניצול חלל העבודה, מומלץ מאוד לרכוש ריהוט משרדי מודולרי, כזה שניתן לשנות את הצבתו בקלות. לדוגמא: שידת מגירות אשר יכולה להיצמד אל שולחן העבודה מהצד, מאחור ואף מתחת למשטח העבודה. בדרך זו, אפשר בקלות לשנות את מראה החלל ולנצל אותו טוב יותר - מה גם שכך אפשר לשנות אווירה בקלות, כשהשגרה שוחקת.

מדפים ואמצעי אחסון רבים

שתי מילות המפתח (או ביטויי המפתח) בכל הנוגע לרכישת ריהוט משרדי יעיל, הן מדפים ואמצעי אחסון. כמה שיותר כאלו יפנו מקום משמעותי על משטח העבודה ויאפשרו לעובדים לעשות את תפקידם בנוחות. יותר מזה: אמצעי אחסון רבים יאפשרו לשמור על סדר רב יותר, כך שכל עובד יידע בדיוק היכן נמצא כל דבר.

ריהוט ארגונומי הוא היום סטנדרט

אולי לפני 30 ו-40 שנים, העובדים ישבו על כיסאות לא נוחים ומול שולחנות שאינם מותאמים למידותיהם - מבלי להתלונן. היום זה פשוט לא יכול לקרות: ריהוט משרדי מודרני חייב להיות ארגונומי, כלומר מותאם לגוף האדם וניתן להתאמה למידותיהם השונות של העובדים. רק כך הם ירגישו נוח באמת.

עץ מלא? לא בהכרח

נכון, אין תחליף לרהיט מעץ מלא, ובמיוחד כאשר מדובר ברהיטים גדולים כמו שולחן חדר הישיבות, לדוגמא. אבל, באמת שאין צורך בכך כיום: בחנויות השונות ניתן למצוא שלל רהיטים אשר מציעים מראה דמוי עץ מלא, אך עשויים תחליפים יותר זולים ולא פחות עמידים, כדוגמת עץ הסנדוויץ' הפופולארי.

הזול ביותר? ממש לא

מצד שני, זה שוויתרתם על חלום העץ המלא לא אומר שצריך להתפשר עד למינימום. אם תרכשו ריהוט משרדי זול מאוד, תגלו תוך זמן קצר שהוא פשוט לא מספק את הסחורה. כשתחליטו 'לעבור דירה' למשרד אחר, תצטרכו לרכוש רהיטים חדשים במקום אלו שהתפרקו במהלך ההובלה. לכן כדאי לרכוש ריהוט משרדי יוקרתי ולא להתפשר על האיכות.

גם הריהוט הוא חלק מהמיתוג שלכם

צבעי הפירמה שלכם הם כחול וחום? גם הרהיטים שלכם צריכים להיראות כך. אתם משדרים יוקרה ומודרניות? לכו על ריהוט משרדי עשוי זכוכית בעיקר. זה הכלל: הפכו את הרהיטים שלכם לחלק מהמיתוג הכללי של המשרד ושל העסק כולו.

Leave a Reply

אנא המתן...

האם ברצונך לעבור לתשלום?

המשיכו לקנות
המשיכו לתשלום