טיפים לריהוט הבית שלכם

רגע! אל תמהרו לעצב את ביתכם לפני שאתם קוראים את המאמר הבא. מה זאת אומרת למה? כי תאמינו לנו – אינכם רוצה להוציא כל כך הרבה כספים על ריהוט לפני שאתם יודעים את הפרטים החשובים הבאים שאנו עומדים לחשוף בפניכם אבל ששש...זה סוד! שנתחיל? קדימה.

עיצוב הבית? קטן עליכם!

אין כמו להגיע אחרי יום עבודה מפרך ולראות את הבית מסודר. יתרה מכך – הכי כיף לראות בית שמסודר בצורה נכונה, נעימה ומזמינה. כאמור, לא כל אחד נולד עם כישרון עיצובי ולא כל אחד מאיתנו נרשם ללימודי "עיצוב פנים", בדיוק לשם כך מזל שיש את רשת האינטרנט ואת הטיפים שלנו. אז מה יש לעשות על מנת להצליח להתאים את הריהוט לבית ולאופי שלך? מספר דברים.

ראשית כל, על מנת שלא להגיע אל חנות הרהיטים ולהתפתות לרכוש כל מיני מוצרים שאתה לאו דווקא צריך, עלייך לשבת עם עצמך (או בת הזוג שלך) ולהחליט מהי תקרת התקציב שלכם.
על פי תקרת התקציב אתם צריכים להחליט על הרהיטים שתרכשו כאשר סדר הבחירה מתחיל מהחשוב ביותר אל החשוב פחות.

כאשר מעצבים חלל כמו סלון הבית (שהוא אזור מרכזי מכל מיני סיבות) חשוב מאוד להתאים את נוחות הספות והצבע שלהם שהרי מדובר על הוצאה כספית גדולה ורהיט שישאר עמכם זמן רב.
הצבע צריך להתאים לחלל הדירה – אם מדובר על דירה קטנה, הרי שספות בצבעים כהים, עלולים ליצור תחושה קטנה יותר ולכן עדיף ללכת על צבעים בהירים שיפתחו את החלל וכמובן, ההיפך.

קראו עוד על עיצוב הסלון ע"י לחיצה כאן.

כאמור, מומלץ מאוד גם לרכוש מזנון תואם לספות בצבעיו ויותר חשוב מהכל – שהמזנון יהיה פרקטי. אם אינכם מעוניינים "לתלות" את הטלוויזיה על הקיר, הרי שהנחת הטלוויזיה על המזנון והארונות שהוא מציע, יכולים לשמש הן מבחינת ריהוט הבית באופן מקסים המשדר יוקרה וגם יספק מקומות איחסון.

מה לגבי עיצוב החלונות? שמחים ששאלתם

אין ספק. עיצוב חלונות הבית יכולים להשרות אווירה טובה בבית וההיפך הגמור. גם אם מדובר על בית שאתם בונים בעודכם קוראים את השורות הללו וגם אם מדובר על בית מוכן, חשוב לבחון האם החלונות באמת עומדים בסטדנרטיים שלכן הן מבחינת העיצוב (תואמים בצבעים לחלל הבית, בגודל, בתריסים, בצבעים) וכמובן שהחלונות תואמים מבחינת האיכות ומהי הכוונה?

הכוונה בעיקרון ליכולתם של החלונות הללו לבודד רעש. מחקרים רבים נערכו במהלך השנים האחרונות בדיוק בנושא הנ"ל ונמצא כי ככול שהרעש הבוקע מבחוץ ונכנס הביתה (במידה והחלונות אינם מבודדים היטב את הרעש) לא רק יוצרים אי נוחות אלא באמת פוגעים בשמיעתם של תושבי הבית פי 8 מאנשים המתגוררים במקומות שקטים יותר. מעבר לכך, הדבר גורר גם בעיות בלחץ דם, שינה לא איכותית, הולקוס וכדומה.

Leave a Reply

אנא המתן...

האם ברצונך לעבור לתשלום?

המשיכו לקנות
המשיכו לתשלום