יתרונות ריהוטים בעיצוב אישי

מאמר זה יספק לכם את כל היתרונות של עיצוב וייצור ריהוט בהתאמה אישית. בסיום המאמר כל אחד מכם יוכל להבין מדוע כל כך הרבה אנשים מעדיפים לפנות אל חברה מקצועית וותיקה שמייצרת ריהוטים בעיצוב אישי, כלומר בהתאם לדרישותיו של הלקוח.

ריהוטים בעיצוב אישי – מתאימים לכם ריהוט

הרבה אנשים שואלים את עצמם מה ההבדל בין ריהוט בהתאמה אישית ו/או ריהוטים בעיצוב אישי לבין ריהוט המוצג בפניהם באולמות תצוגה או ריהוט שמוצע להם למכירה באמצעות אתרי אינטרנט שונים. התשובה הכוללת היא: 'הכל' . אמנם העלות של ריהוטים בעיצוב אישי של פינות אוכל, סלון וחדרים נוספים בבית או ריהוט משרדי גבוהה יותר בהשוואה אל רהיטים שמיוצרים מסחרית בכמויות גדולות, אך התוצאה שווה כל גרוש. היתרון של ריהוט לבית המעוצב בהתאמה אישית לרצונותיו של הלקוח הוא שהלקוח מקבל בדיוק את מה שהוא שילם עליו, והדבר נראה לעין.

חנויות הריהוט המעוצב יכולות לספק כיום מגוון פתרונות לכולם- החל מלקוח פרטי המבקש לחדש ולעצב את הסלון בבית, ועד לקוח עסקי המחפש איפה לקנות ריהוט משרדי.

למי זה מתאים?

ריהוטים בעיצוב אישי מתאימים לאנשים שמעוניינים בריהוט מיוחד שישקף את האופי והייחודיות הסגנונית שלהם. ריהוטים בעיצוב אישי מתאימים לאנשים שאינם מוכנים להתפשר על איכות, מראה והתאמת הריהוט לחדרים הקיימים בביתם. המאפיינים של ריהוט בעיצוב אישי הם:

יחס אישי- הצעד הראשון אותו החברה תבצע עם הלקוח היא פגישה שבאמצעותה המומחים של החברה יבינו מהם צרכיו ואופיו הסגנוני של הלקוח. רק לאחר מכן יבוצעו המדידות והמומחים יתחילו לעבוד על העיצוב של הריהוט.

חומרי גלם- הריהוט תמיד יהיה עשוי מחומרי גלם איכותיים, דבר שישפיע על הנראות והעמידות שלו.

טכנולוגיה-עיצוב אישי נעשה בטכנולוגיות מתקדמות ובשיטות ייצור המותאמות לרהיט בו מעוניינים.

לסיכום, ריהוטים בעיצוב אישי משמע ריהוט המותאם לדרישותיו של הלקוח, למידות החלל בו הריהוט ימוקם,  לאופיו הסגנוני של הבית, לפונקציונאליות הנדרשות ממנו ועוד. ריהוט זה תמיד יראה יוקרתי וכל אחד יוכל להבחין כי מדובר על עיצוב אישי מיוחד.

Leave a Reply

אנא המתן...

האם ברצונך לעבור לתשלום?

המשיכו לקנות
המשיכו לתשלום