כיצד לבחור ריהוט לחדר השינה?

רהיטים ושילובים לשדרוג עיצוב הפנים

ריהוטים וסיפורי ריהוטים היו תמיד חלק בלתי נפרד מחיינו מהזמנים הקדומים ועד לזמנים המודרניים העכשוויים. איזה סיפור מספר חדר השינה שלכם? האם אתם מקבלים את החוויה האמיתית שאמור לתת חדר השינה או דווקא חוטאים ונכנעים לשגרת השעמום והסטנדרטיות? אבל כיצד בכלל ניתן ליצור עניין בחדר כל כך סטנדרטי לכאורה? האם יש עוד משהו שאפשר לעשות מאשר להכניס מיטה זוגית ושתי שידות?

שילוב רהיטים ויציאה מהקופסתיות של חדר השינה נכנסת היום יותר מתמיד אל סדר היום הציבורי ומאפשרת לנו הלקוחות לראות שאפשר לבחור גם אחרת!

חדר השינה – חלל ועיצוב בפני עצמו

רבים מאתנו חוטאים לעיצוב המקורי של חדר השינה והופכים אותו לבנאלי ומשעמם, האם זה היה הייעוד המקורי של חדר השינה כפי שראו אותו בעבר ו/או כפי שראינו אותו בעת הכניסה אל הדירה לראשונה. במקרים רבים אנו נכנסים לדירה חדשה ומתמלאים בהשראה: איפה יעמוד שולחן האוכל, איך תראה המיטה ואיפה יונח האגרטל. אבל בפועל, מיטה גבוהה ושתי השידות תופסות מקום של כבוד בכל פעם מחדש. היכולת לשנות מעט את סדרי העניינים ולבחור בעיצוב שונה מעט מהסטנדרט לפחות מכיוון המיטה הזוגית תשנה משמעותית את העיצוב המשעמם בחדר השינה.

סדרת המיטות הנמוכות – טרנד השגריר הטורקי...

הנושא הפוליטי נכנס אל חדר המיטות? מערכות ישיבה ומערכות שינה נמוכות הן מהאופנות הנפוצות ביותר כיום, ומתקיימות בתחומים כמו מיטות זוגיות, מערכות ישיבה בחדרי השינה, הדומים, שרפרפים ופריטי עיצוב משלימים לחדר השינה. העיצוב האסתטי של חדר השינה מתחיל קודם כל בחשיבה פשטנית ונקייה יותר אשר מהווה יתרונות רבים גם למרחב הכללי וגם לאווירה בחדר השינה.

יוצאים מהמסגרת – מיטות זוגיות בסגנון "פריסטייל"

עיצוב מיטות זוגיות ללא מסגרת מלאה הוא בין בטרנדים האחרונים , המבוקשים והקלילים ביותר היום בקרב הצרכנים הצעירים. מיטה זוגית בעיצוב נמוך ונטול מסגרת מלאה מעניקה לחדר מראה מרווח ונקי יותר בשל המיעוט בפיתוחים ובתוספות בשונה מהעיצוב הסטנדרטי של המיטות הזוגיות. כמו כן הדבר הכי חשוב במיטה זוגית ובכלל בכל מיטה הנו כמובן המזרון שלה, המזרון חייב להיות איכותי העומד בסטנדרטים המחמירים כיום וזאת על מנת לשמור על בריאותכם המקסימלית. ישנם היום מספר חנויות במשק המתמחות בייצור מזרונים אורטופדיים ואיכותיים, לחץ כאן לצפייה בקטלוג מזרונים 2015 של אחת החברות בישראל.

חדר שינה רטרו – עיצוב "ישן" בטכנולוגיה חדשה

חדר שינה בסגנון רטרו יכלול עיצוב בעל מראה קליל יותר, חומרים קלים יותר וגימור בעל פרזול נקי. מיטות העשויות ממתכת יציבה הן בין המיטות המעוצבות הנוסטלגיות והמלכותיות ביותר הקיימות, מאפשרות ניקיון יעיל יותר ואווירה קיצית ונעימה גם בחורפים הקרירים. מיטות זוגיות בעלות עיצוב מינמאליסטי זה, על פי תחזיות של אנשי עיצוב פנים ואדריכלי פנים עתידות להיכנס אל התודעה וסגנון העיצוב הביתי-פרטי בשנים הקרובות ולהחליף את עיצוב דמוי העץ באופן כמעט גורף- מתאימות בעיקר לבעלי חדרים וחללים קטנים אשר מעוניינים ליצור אשליה של חלל מרווח יותר.

בחירת מיטות ילדים 

כאשר היום הגדול מגיע והילד שלכם צריך לצאת מן מהעריסה שלו, קיימים מבחר מיטות ילדים לבחירה.

הם מגיעות במגוון רחב של סגנונות וצבעים, ואת חלקם אפשר להזמין באורכים שונים. מזרנים טובים עם קפיצים ניתן למצוא תמיד,

חיוני לתכנן את קניית מיטת הילדים מראש, כדי שתוכלו לקבל את המחיר הטוב ביותר.

Leave a Reply

אנא המתן...

האם ברצונך לעבור לתשלום?

המשיכו לקנות
המשיכו לתשלום