כיצד לשמור על הספה לאורך זמן

במקום חדש אפשר לחדש!!

קניתם ספה חדשה ורוצים לדעת איך לשמור עליה? יש לכם ספה ישנה אך אין לכם תקציב לקנות חדשה? בואו ללמוד מה לעשות!

לקנות ספה כיום זה אינו עניין של מה בכך, גובה העלות של ספה טובה, ובוודאי כאשר מדובר על מערכת ישיבה לסלון, היא גבוהה במיוחד ונעה בין 3000 ₪ למערכת ישיבה זולה ועד ל 30,000 ₪ לספות ממותגי עיצוב. לכן, בוודאי שלא כל אחד יכול להחליף ספה כל שנה, ומעבר לזה גם החיפוש אחרי הספה המושלמת עבורנו לוקח זמן, הרבה מאוד פעמים אנו מוצאים ספה יפה אך היא איננה חזקה דיו, או שהיא מחוץ לתקציב שלנו, כך שלמעשה ספות מלוות אותנו לפחות עשר שנים בדרך כלל. אם כן, כדאי מאוד לדעת כיצד לשמור עליהם ומה אפשר לעשות בכדי למנוע מהם להתבלות מהר מידי.

נכון, זה אמנם כיף שספות הן מקום שאפשר לרבוץ בו בהנאה ללא גבולות ברורים, אך במוקדם ולא במאוחר כשלא שומרים על הספות, הן מוכתמות מכתמים אינסופיים, משתפשפות, נראות לא אסתטיות והמגע שלהן הופך ללא נעים. לכן, אם רוצים לשמור על הספה לאורך זמן חשוב להציב כללי ברזל. להלן חמסת הכללים החשובים למזל טוב לשמירה על הספות.

כלל ראשון - ילדים לא אוכלים ליד ספה

ילדים לא אוכלים ליד הספה. כן רבותי, זה אומנם כיף לחיות עם כולם, אך כשילד אוכל הוא מלכלך וחבל על כל טיפת צער מיותרת. פשוט מנעו מהם את האפשרות כבר לפני שהתחילו לאכול, אוכלים במטבח.

כלל שני - חיות לא על הספה

אתם לעולם לא יודעים היכן דרכה כף רגל של החיה שלכם וכמה נשירה יהיה לה עכשיו, יש לאלף את החיות שלא יתקרבו לספה כלל וכלל, אחרת, תראו סימנים של רגלי כלב רטובות שדרך באמבטיה על הספה במקרה הטוב ובמקרה הרע של בוץ וצבע שנגע בו ונדבק אליו.

כלל שלישי - לא אוכלים דברים נוזליים ונזהרים עם הקפה!

מרקים זה חביב, אבל גם אתם המבוגרים צריכים להיזהר, לעולם לא להישען אחורה עם המרק, תנועה לא נכונה והספה כבר תזדקן בכמה שנים. וגם הקפה, לעולם לא להניח קפה על הספה.

כלל רביעי - ניקיון רבותיי עושים מיד!

אם עשיתם את כל מה שכתבנו לכם אך הספה התלכלכה בכל זאת, קורה, אנחנו בני אדם עם יצרים מזיקים לפעמים, וגם ללא כוונה, אל תשכחו לנקות מיד. בעזרת מטלית לכה שפשפו את הכתם. אגב שערות של כלב ניתן לנגב מהספה עם כפפות גומי פשוטות לאחר שמרטיבים אותם, זה טריק בדוק, השערות נדבקות לכפפה.

כלל אחרון - ניקיון תקופתי!

אל תתקמצנו והזמינו אחת לשנה ממש לפני פסח, בתאריך קבוע שיהיה לכם קל יותר לזכור ניקיון מקצועי לספה, שכן מירוק וקרצוף של הספה גם כשהיא לא מוכתמת תגרום לה לשמור על יופיה לאורך זמן, ותוציא ממנה את כל האבק החבוי ותשאיר אתכם לחיות עם ספה יפה, נקייה ואסתטית.

Leave a Reply

אנא המתן...

האם ברצונך לעבור לתשלום?

המשיכו לקנות
המשיכו לתשלום