פינות אוכל נפתחות – להחשף לעולם חדש

השנים האחרונות מביאות אלינו בשורות חדשות ישנות. במקביל לטכנולוגיות מפותחות ומרגשות ההופכות כל רהיט למרגש וייחודי ניכרת תנועה חזקה ומשמעותית של חזרה לעיצובי העבר. אלו המכונים "רטרו" ונובעים מהעושר והשפע שמציעה התרבות המערבית. בין מגוון העיצובים והשימושים שמאפשרים רהיטים בסגנון הרטרו, יכולים חובבי האסתטיקה והתחכום שבינינו ליהנות ממגוון עיצובים חכמים ורהיטים מולטי פונקציונאליים המשלבים עיצוב ישן וטכנולוגיות חדישות.

תחכום מודרני או עטרה לישנה? גם וגם!

התחכום הפוסט מודרני מביא אלינו יצירות שכמותן לא ניתן היה אף לצפות כמה שנים מוקדם יותר. חובבי האסתטיקה עצמם מגלים עניין מחודש במגוון מזנונים וכן פינות אוכל נפתחות, שולחנות כבדים ורהיטים שנראה כאילו יצאו זה עתה משנות החמישים, השישים והשבעים. מגוון עיצובי הרטרו של רהיטי מטבח וסלון שונים הופכים את החיים בבית לחוויה רב חושית. שולחן הוא הרבה יותר מרהיט פונקציונאלי תודות לטכניקות החדשניות ולעיצוב הקורץ והמפתה. כך גם שאר רהיטי הבית המעניקים מענה עשיר ומלא לצרכי הדיירים.

התאמה מלאה לצרכי הבית

המגוון הגדול של פינות אוכל מתוחכמות המיוצרות כיום מאפשר הנאה מלאה בהתאמה אישית לצרכי הבית ולסגנון השלט בו. התאמה סגנונית כוללת שימוש בשפה אחידה המבוססת על צבעים ומרקמים, צורות וחומרי גלם המתכתבים זה עם זה. עץ בוק או מהגוני, מתכת או זכוכית, גווני הפסטל וגווני מט, חומרים מבריקים או משופשפים, בעלי מרקם חלק או גבשושי ועוד – כל אלו מעמידים לרשות הלקוח עולם עצום של סגנונות, סוגים ומגוון רעיונות יצירתיים לכל מטבח אופנתי ושיקי או סלון עדכני ומעוצב.

מגוון אינסופי של פינות אוכל נפתחות

גולן פינות אוכל מאפשרת ללקוחותיה להתרשם מהמגוון העצום הממשיך להתרחב ללא הרף – ומציע פינות אוכל נפתחות באינספור סגנונות שונים ומפתיעים. ביניהם, פינות אוכל בסגנון ים תיכוני או אירופאי, מודרני או פוסט מודרני, רטרואיסטי או מינימליסטי ולמעשה – גולן פותחת עבורכם את הדלת לעולם חדש של הרפתקאות מגוונות ואיכותיות. רהיטים אפריקאיים ואסייתיים, אמריקאים ואחרים – כולם מוצעים לכם ברמה הגבוהה ביותר וביחס אישי מפנק ומסור!

Leave a Reply

אנא המתן...

האם ברצונך לעבור לתשלום?

המשיכו לקנות
המשיכו לתשלום