פינת אוכל - עגולה, מרובעת או מלבנית?

חלל פינת האוכל מהווה את אחד האזורים החשובים ביותר בסביבת המגורים המשפחתית. סביב פינת האוכל אנו מקיימים את ארוחות הבוקר, צהריים והערב המשפחתיות, סביב פינת האוכל אנו מארחים חברים ובני משפחה לארוחות חגיגיות ומסביב לפינת האוכל אנו מקיימים את הדיונים החשובים ביותר בחיי ניהול המשפחה. חשיבותה של פינת האוכל המשפחתית בתוך חיינו, מחייבת כל אחד ואחת מאיתנו להשקיע מחשבה מעמיקה לקראת רכישתה. בשורות הבאות "נקודות למחשבה" שיסייעו לכם לבצע את הבחירה הנכונה בבואכם לרכוש פינת אוכל משפחתית.

הפרמטר הראשון בכל הנוגע לרכישת פינות אוכל משפחתיות הוא כמובן גודל החלל העומד לרשותכם לצורך הצבתה של פינת האוכל. ברוב המקרים, מומלץ למקם את פינת האוכל בחלל מרכזי בשטח המגורים המרכזי של הבית, וכמו כן, למקמה בשטח פנוי המאפשר את פתיחת השולחן והגדלתו. כיום, רוב פינות האוכל המשפחתיות הן שולחנות אוכל עם מנגנוני פתיחה נסתרים המאפשרים את הגדלת השולחן לסועדים נוספים בכל רגע נתון. הפרמטר השני אליו מומלץ להתייחס (המתקשר באופן טבעי לפרמטר הראשון) הוא כמובן כמות הסועדים המרבית מסביב לשולחן. מעבר לבחירתה של פינת האוכל בהתאם לשני הפרמטרים המופיעים לעיל, מומלץ להתייחס גם לנושאים כגון: חומר הגלם ממנו מיוצר השולחן, חומרי הגלם מהם מיוצרים הכיסאות המרכיבים את מערכת הישיבה, מספר הכיסאות המשווקים ביחד עם שולחן האוכל, עיצוב השולחן וכדומה.

אז במה לבחור- בפינת אוכל עגולה, מלבנית או מרובעת?

פינות האוכל המשפחתיות המשווקות כיום באמצעות חנויות הרהיטים השונות, מאפשרות לכם ליהנות מהיצע מרשים של פתרונות אירוח בצורות וגדלים שונים, לרבות, פינות אוכל עגולות, מלבניות או מרובעות. הבחירה בצורת השולחן חייבת להתבצע בהתאם לשתי הפרמטרים המופיעים לעיל, ובהתאם להעדפה העיצובית שלכם. כמו כן, מומלץ לקיים את הבחירה בהתאם לעיצוב הכללי של חדר האירוח המרכזי בדירתכם.

ישנן דירות בהן פינות האוכל העגולות מתאימות יותר מאשר פינות אוכל מרובעות או מלבניות ולהיפך, ולכן הבחירה בצורת השולחן חייבת להיעשות בהתאם לעיצוב הדירה ולשטח המיועד לצרכי הצבתו של שולחן האוכל. בנוסף לכל הפרמטרים המופיעים לעיל, אנו ממליצים לכם לבחון את מנגנוני הפתיחה והסגירה של שולחן האוכל. לכל שולחן אוכל מנגנון פתיחה משלו, ולכן מומלץ לבחון האם מנגנון זה הינו נוח וקל לתפעול. מעבר לכל אלו, בצעו סקר מחירים השוואתי בין חנויות הריהוט השונות ובחרו לעצמכם את פינת האוכל המרשימה ביותר (בהתאם לטעם האישי שלכם), הפונקציונאלית ביותר עבורכם והמשתלמת ביותר.

Leave a Reply

אנא המתן...

האם ברצונך לעבור לתשלום?

המשיכו לקנות
המשיכו לתשלום