ריהוט אלטרנטיבי לאירוע אלטרנטיבי

מגיל צעיר אנחנו חולמים על חתונה מיוחדת, כזו שתהיה באמת אירוע של פעם בחיים. וכמו כל חתן כלה גם אתם וודאי שוברים את הראש איך להפוך את החגיגה לבלתי נשכחת.

אחת הדרכים המקובלות בימינו היא לוותר על האולם או גן האירועים לטובת לוקיישן בלתי שגרתי ואטרקטיבי. סלבריטאי ארצנו הובילו ומובילים גם היום את טרנד החתונות בבתים פרטיים למשל, כמו גיא זוארץ ויעל בר זוהר, שהתחתנו בווילה של חברים שגרים במושב, גם רמי קליינשטיין ואשתו השנייה אלכס, או יונית לוי ועידו רוזנבלום הצמד הטלוויזיוני הידוע שבחר לערוך אירוע אינטימי על גג דירתם התל אביבית.

ארגון אירוע בבית פרטי, או בחיק הטבע, מחייב היערכות נרחבת ובפרט שכירת ריהוט, ומי שחפץ בחגיגה ייחודית – מן הראוי כי יבחר ריהוט יוצא דופן.

איך ליצור אווירה רצויה באמצעות ריהוט?

אנחנו מספקים מגוון רחב במיוחד של אפשרויות ישיבה: פוטונים בשלל צבעים ליחידים ולזוגות, ספסלים רומנטיים, שרפרפים בדואיים, ספות נינוחות, פינות זוּלה שבהן פזורות כריות ססגוניות ועוד ועוד.

שירות השכרת שולחנות וכסאות לאירועים שאנו מציעים מגוונים אף הם. יחד עם כלי ההגשה והשולחן מאפשר המבחר הרב שלנו לכל מי שעורך אירוע ליצור בדיוק את האווירה הרצויה לו. עבור אירועים המתאפיינים בקהל רבגוני במיוחד ניתן כמובן לתכנן מספר מתחמים שלכל אחד מהם אופי שונה, כך שכל אורח ימצא מקום בו הוא מרגיש בנוח.

מרכיב חשוב נוסף בהצלחת העיצוב הוא התאמת פריטי הריהוט ללוקיישן, שכן מה שמתאים לאירוע בחוף הים לא בהכרח יהלום חצר וילה פרטית בשכונת יוקרה, לדוגמה. כדי ליהנות מסינרגיה מוצלחת במיוחד תוכלו להיעזר בניסיון העשיר שלנו בהשכרת ציוד לאירועים, ניסיון הבא לידי ביטוי גם בהיענות לבקשות מיוחדות בדרך לחגיגה מיוחדת. ביחד עם מארגני האירוע ובהתאם להעדפותיהם אנחנו מעניקים חוויה בלתי שגרתית באמת, יוצרים אווירה משוחררת ומעלים את מפלס השמחה.

ציוד משלים לאירוע מושלם

אירועים הנערכים תחת כיפת השמיים מחייבים מציאת מענה לתנאי מזג אוויר שונים – אנחנו מציעים רשתות שיעניקו לאורחים שלכם צל חיוני, מאווררי ענק להפגת הלחות בקיץ, פטריות חימום שמבטיחות אירועים חמים גם בחורף ובאופן כללי את כל מה שצריך כדי שהאירוע שלכם יהיה לא רק מיוחד אלא גם מושלם.

Leave a Reply

אנא המתן...

האם ברצונך לעבור לתשלום?

המשיכו לקנות
המשיכו לתשלום